PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259282}

Życie od kuchni

No Reservations
6,6 59 619
ocen
6,6 10 1 59619
5,6 7
ocen krytyków
Życie od kuchni
powrót do forum filmu Życie od kuchni

Ledwie 6 lat temu powstał bardzo fajny niemiecki film, a już pozbawieni własnych pomysłów amerykanie bioreą się za jego remake. A może po prostu ściągnęli pomysł licząc na to, że niemiecki kino jest mało znane? Ciekawe, czy gdziekolwiek pojawi się wzmianka, że to na kanwie Marty, powstał ten film. Nie wypowiadam się o wartości filmu, bo jeszcze nie oglądałam, ale sądząc po obsadzie, będzie to kolejna nieznośna komedia romantyczna, tym razem w kuchni.

myszsza

Czyli nie oglądałeś, a już sąd wydał wyrok... Wyborca PiS-u?

cxap

Przecież piszę, że nie wypowiadam się o wartości filmu. Płci jestem jak najbardziej żeńskiej. Nie widzę powodu, by mnie obrażano.

myszsza

Racja, to jak w mordę jeża kopia filmu " Tylko Marta". I myślę że Amerykanie liczą na to że nikt się nie skapnie:)

myszsza

Od razu mi się nie spodobał... Zeta Jones i makaron !!!

PetZoo

A na serio to bardzo niefajne takie zabiegi.

myszsza

tymbardziej to bolesne, że "Życie od kuchni" nie tylko jest bazowane na Marcie, ale niemalże scenca w scenę zerżnięte

ocenił(a) film na 5
hippie

mniej bolesne jest to, że "Życie..." jest łatwiejsze, bardziej przystępne, dosłowne, po prostu gorsze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones