PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651823}

Istnienie

Haunter
5,5 21 014
ocen
5,5 10 1 21014
3,3 3
oceny krytyków
Istnienie
powrót do forum filmu Istnienie

Osobiście trailer mnie zachęcił, później zasugerowałem się opiniami i oceną filmwebu i na długo odłożyłem oglądnięcie... zupełnie nie potrzebnie ! Horror inny niż większość, kilka razy ciarki przeszły po plecach i zmusza do myślenia. Trolle, którzy za horror uważają tylko opcję gdzie bryzga wszędzie krew i latają non stop duchy niestety są tylko trollami. Film wciąga choć jest skomplikowany i zagmatwany, może aż za nadto ale polecam jak najbardziej!

ocenił(a) film na 3
ufo254

no to jestem troll

ufo254

Ja zazwyczaj kieruję się oceną filmweb, ale znajomi mieli dobre opinie na temat filmu, więc postanowiłam, że obejrzę. Twoja wypowiedź tylko mnie umocniła w tym przekonaniu.

ocenił(a) film na 7
NaomiClark_

Dzięki. Ja też często się kieruję ocenami Filmwebu ale tutaj jest zaniżona jak na mój gust kompletnie. I jak wrażenia?

ufo254

Jeszcze nie widziałam, jak obejrzę to Ci napiszę :)

ocenił(a) film na 3
ufo254

Ta... Troll, bo nie uważa słabego filmu za dobry?

Ten film nie jest skomplikowany, nie jest zagmatwany. Jest prosty jak but i cholernie przewidywalny. Do tego wtórny.
Ale to tłumaczy skąd takie podniecenie. Mamy tu do czynienia z osobą oglądającą 1-2 horrory w roku i przekonanej o swoim wielkim znawstwie. Przykre.

ocenił(a) film na 7
Dealric

Zapraszam na mój profil... Fakt jeden horror w roku oglądam... Przykre...

ocenił(a) film na 3
ufo254

Ano przykre, że kreujesz się na wielkiego znawce.

Dealric

Nigdy nie sugerowałem sie ocenami horrorów na filmweb. Bo czasami trafi się że jakiś miłośnik melodramatów oceni film i ocena przekłamana. Jak horrory to tylko stronka horror online :) dla miłośników horrorów oczywiście.

ocenił(a) film na 3
mrtz

Nie powiem, całkiem niezła strona ;)

ocenił(a) film na 6
ufo254

potwierdzam - filmik w starym stylu - bez tony flaków i krwi, ale trzymał w napięciu do końca :)

ocenił(a) film na 6
ufo254

Amen bracie, oceny na fb w kategorii szeroko rozumianego horroru to kompletna abstrakcja, nie wiem (albo i wiem) kto tak zaniża oceny całkiem niezłym filmom, sam też ten film odstawiłem na czarną godzinę, tymczasem okazał się lepszy od większości ostatnio obejrzanej. ... a z ton flaków póki co tylko Evil Dead:)

ocenił(a) film na 5
olej_nik

Niestety ten film jest po prostu nudny i jak napisał Dealric przewidywalny do bólu. Obejrzałem wczoraj na C+ i straszne się zawiodłem, ponieważ przed oglądnięciem nie sprawdziłem oceny. I to nie jest tak że film mnie nudził bo nie było ''ton flaków'' bo gdyby były ocena zjechałaby niebezpiecznie blisko 1. Lubię właśnie horrory klimatyczne, wciągające jak The Ring, Obecność, Klątwa itd. W tych filmach fabuła jest dopracowana i nastrojowa, perfekcyjnie poprowadzona. Istnienie męczyło się strasznie przy końcówce i marzyłem tylko o napisach końcowych. Dałem 5 za parę dobrych scen i ciekawy choć wtórny pomysł.

ocenił(a) film na 6
loukas321

w sumie filmu już za bardzo nie pamiętam więc istotnie 7 to może za dużo, ale bardziej pisałem o tym, że sporo osób ocenia film na 1-2 bo są flaki, co jest krzywdzące dla niektórych podgatunków horroru. Pewnie, że klimat jest najważniejszy w horrorze i przedkładam światło, napięcie i niepokój nad ucinanie nogi szlifierką i uciekanie przed zboczkiem po ciemnym domu, ale generalnie ten gatunek na fw jest zaniżony, choć wiem że są w nim kosmiczne ilości crapów. Zresztą mniejsza, i tak zwykle nie zwracam na oceny uwagi. Druga sprawa, że znakomita większość horrorów na fw to thrillery... Abstrahując, jakiś fajny horror ostatnio?

ocenił(a) film na 5
olej_nik

To smutne, bo ostatni dobry horror powstał rok temu a jest to bodajże Obecność. Niestety tegoroczne :
''Annabelle'' czy ''Diabelska plansza Ouija'' to gnioty nie do strawienia...
Za rok będzie remake Poltergeista ;)

ocenił(a) film na 6
loukas321

Annabelle zapowiadało się fajnie, no ale niestety... Fakt, obecność póki co wspominam najlepiej z ostatnich horrorów i to do niej porównuje inne. Tej planszy chyba nie widziałem, więc rzucę okiem.

ufo254

Nie jest to film niewiadono jak wysokich lotów, ale ciekawy, wciagnął mnie.
Podobał mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones