Abigail BreslinI

Abigail Kathleen Breslin

7,4
15 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abigail Breslin

Widziałam "Istnienie", w którym grała główną rolę i jestem załamana jej poziomem aktorstwa. Dziewczyna posiada jakieś trzy wyrazy twarzy, wieczny wytrzeszcz połączony ze zmarszczonymi brwiami i łzą w oku. Zero autentyczności w mojej opinii.
Czy w innych filmach też tak kaleczy? Bo dziwi mnie, że w tylu produkcjach brała udział.

epizodyczna

Dokładnie, widząc Istnienie myślałam że to jej debiut, a tu patrząc na FW szok! Dramat.

anomia_to

Ja ją pierwszy raz oglądałam w The Call i nie grała tam źle (moim zdaniem) w istnieniu to miała nie wiele do zagrania bo dużo scen sie powtarzało ale tragicznie też nie było ja myśle że sie wyrobi bo jest młoda ma dopiero 17 lat

Bognaaa

Nie było tragicznie, ale sceny strachu raziły w oczy...

anomia_to

Jak dla mnie to tam żadnych scen strachu nie było xD

Bognaaa

Oczywiście miałam na myśli sceny, w których bohaterka miała pokazać, jak bardzo jest przerażona ;P ;)

anomia_to

:D to ja polecam fil połączenie mi się tam podobała w tym filmie :)

epizodyczna

zgadzam się! Sceny jej przerażenia z czasem zaczęły irytować i śmieszyć. LISAAAAAAAAAA

summerqa

Hahaha, OLIVIAAAA!

epizodyczna

Aktorką jest bardzo dobrą. Przynajmniej była jako dziecko.

epizodyczna

Jestem tak samo zbulwersowana, ponieważ w Little Miss Sunshine zagrała super, tymczasem po obejrzeniu Istnienia stwierdzam, że raczej Oskara nie dostanie...

marsjanla

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ponadto film bardzo słaby.

jasio88thc

Rzeczywiście jako dzieciak była świetna. Im starsza tym gorsza. A "Istnienie" i "Połączenie" to już dramat po prostu.

marsjanla

Niby racja, ale "Istnienie" to tragiczny film, którego nikt by nie ocalił. Natomiast w "Połączeniu" czy chociażby "Grze Endera" lub "Sierpniu w Hrabstwie Osage" pokazuje, że coś potrafi. Mam nadzieję, że kolejne scenariusze lepiej będzie dobierać, bo potrafi grać.

CasperChase

Ale nawet nie oceniając filmu, patrząc na samą jej grę - tragedia. W przypadku gdyby był to dobry film, przecież niczego by to nie zmieniło. Jej gra drewniana do cna. To samo w "Janie Jones".

marsjanla

Ja oceniam jej grę aktorską bazując na całości jej kariery aktorskiej, gdyż widziałem wszystko z udziałem Abigail i nie jestem zawiedziony. Gdy była młodsza, dostawała mądrzejsze role. Nie była kolejną chudziutką dziewczynką, więc mogła pokazać się z ciekawej strony. Teraz dostaje szmirowate role i robi wszystko, żeby coś z tego wyszło. W "Połączeniu" mimo scen gadanych czuć było emocje porwanej dziewczyny. W "Hrabstwie" znowu dostaje rolę problematyczną i pozwala uosobić się z jej postacią. W "Grze" ma mało do pokazania, ale przyjemnie było ją zobaczyć. "Bez mojej zgody", "Mała Miss", "Wyspa Nim", "Bezcenny dar", "Życie od kuchni", "Na pewno, być może", "Zombieland" czy chociażby "Orzeszek"- rewelacyjne role mimo młodego wieku. Obok Dakoty Fanning jest najszybciej wschodzącą gwiazdą. Może Dakota nie opada tak szybko jak Abigail, ale myślę, że jest sporo filmów, w której widać, że nie jest słabą aktorką.

CasperChase

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Jak to "dostaje role"? To sama ich nie wybiera? Przecież nie musi grać, na siłę nikt jej nie ciągnie. Technika jest dla mnie ważna, a jak aktor jest dobry to gra dobrze, niezależnie od roli i gatunku. Nawet, jak to określasz, ktoś dostaje "szmirowatą rolę" to umiejętnie wchodzi w postać. Moim zdaniem Abigail kompletnie nie potrafi grać, ma jedną minę, drewniany wyraz twarzy i po prostu... brak talentu.

marsjanla

Wybiera, ale nie dostaje niczego ciekawego. No widzisz, ja śledzę jej karierę od wielu lat i widzę utalentowaną młodą dziewczynę. Aktora nie skreśla się po jednej czy dwóch nieudanych rolach. :)

CasperChase

Eeej, ale jak to "nie wybiera się", przecież to jest sprawa indywidualna:) Ja już jej nie cierpię i denerwuje mnie w każdym filmie.

marsjanla

Uważam ,że dziewczyna ma wielki wielki talent,ale narazie to ona doszlifowuje swój talent . Dopiero za pięć lat bd można ją w pełni ocenić , ponieważ teraz to ona jeszcze się uczy . Ale jeśli bd rozwijała się tak dalej to za pięć ,sześć lat (jak nie szybciej ) bd miała nominację do Oscara , jak nie Oscara :) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
epizodyczna

Słaba aktorka, choć obecnie jako 21-latka z tym typem urody podoba mi się jako kobieta, przespałbym się z nią i nic więcej. Fakt, jest coś w niej irytującego, skoro tak gra, sama pewnie taka jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones