Abigail BreslinI

Abigail Kathleen Breslin

7,4
15 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abigail Breslin

O co chodzi z tym całym "skandalicznym pierwszym singlem" You Suck?

aga113311

W uproszczeniu wydała piosenke która oczernia (przeczytaj tłumaczenie, poleciała ostro) gitarzyste zespołu 5 Seconds of Summer.

Rox122

co napisala?

homo34

Zachęcam do przeczytania całego tekstu tej piosenki, nie moge wstawić link. Podobno tekst jest cały o nim co jest bardzo prawdobodobne bo oni niby się spotykali.

aga113311

Obraziła w niej swojego byłego chłopaka Michaela Clifforda, gitarzystę 5 seconds of summer.
Na tekstowo jest tłumaczenie.

użytkownik usunięty
TeenageDirtbag

To mow ze mu d ojeb.ala dissa odpowiedzial chociaz?

nie tyle odpowiedział, co się wypowiedział, ale raczej nie wziął tej piosenki na serio XD

użytkownik usunięty
doritek

A ona pewnie na seriol. I ma jego laleczke do wklowania szpilek D

aga113311

Wiem, trochę późno, ale nie mogę nic nie napisać. Dziewczyna obraziła Michaela Clifforda, który jest świetnym gitarzystą i piosenkarzem. W swojej piosence napisała o wadach jego wyglądu i o tym, że inni członkowie zespołu są gorętsi niż on. Jeśli taki okropny był dla niej to dlaczego z nim była? Minęły 4 lata, a ja jej dalej nienawidzę. Żenada...

Juliankox

Żenada, bo jej nienawidzisz od 4 lat?

"Nie mogę nic nie napisać." xD

Juliankox

żenadą to jest twój komentarz :D

tolerancja91

Żenadą jest Twój nick. "Tolerancja" jest to hasło propagandowe i służy do akceptacji patologicznych zachowań. Ktoś kto ustawia sobie taki nick, to osoba, której brak wiedzy i ma bardzo niski poziom świadomości-czyli tym samym nie powinna się w ogóle udzielać, bo szerzy agenturalną propagandę. A za szerzenie obłudy w życiu spotyka kara od praw natury.

dzenero

Ziew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones